Johnny 鍾先生

牌照號碼S-108111

註冊時間2017年05月

此地產代理的其他盤 (45)

有效

電郵已驗證

地產代理牌照已經核實

電話+852-6972 ****按此顯示電話號碼

樓盤187 樓盤

優質工作室- 有室內洗手盆- Wifi | 怡華工業大廈 Yee Wah Industrial Building _0

優質工作室- 有室內洗手盆- Wifi

建築面積 280實用面積 160

新界屯門屯門

HK$ 5,000 / 月

平租!實用貨倉,車場可以入40呎貨櫃 | 南豐工業城 Nan Fung Industrial City _0

平租!實用貨倉,車場可以入40呎貨櫃

建築面積 2,500

新界屯門屯門

HK$ 22,000 / 月HK$ 21,000 / 月

室內有蓋車位,放租$2600, 友德工業大廈 Yau Tak Industrial Building | 屯門 (JOHNN-8319141500)_0

室內有蓋車位,放租$2600

新界屯門屯門

HK$ 2,800 / 月HK$ 2,600 / 月

近西鐵站,交通方便.適合各行各業 | 德榮工業大廈 Tak Wing Industrial Building _0

近西鐵站,交通方便.適合各行各業

建築面積 3,079

新界屯門屯門

HK$ 35,500 / 月HK$ 70,000 / 月

室內有蓋私家車位, 南豐工業城 Nan Fung Industrial City | 屯門 (JOHNN-3096855873)_0

室內有蓋私家車位

新界屯門屯門

HK$ 2,750 / 月HK$ 3,000 / 月

一樓上落方便,原積原契.價錢可商議 | 恆威工業中心 Hang Wai Industrial Centre _0

一樓上落方便,原積原契.價錢可商議

建築面積 280實用面積 205

新界屯門屯門

HK$ 105萬HK$ 150萬

筍價出售, 5部貨梯,樓底高適合各行各業, 約睇 | 南豐工業城 Nan Fung Industrial City _0

筍價出售, 5部貨梯,樓底高適合各行各業, 約睇

建築面積 2,551

新界屯門屯門

HK$ 490萬HK$ 500萬

雅緻裝修,筍盤放售,間隔實用, 南豐工業城 Nan Fung Industrial City | 屯門 (JOHNN-5590091651)_0

雅緻裝修,筍盤放售,間隔實用

建築面積 798

新界屯門屯門

HK$ 192萬HK$ 195萬

屯門罕有大面積交吉放售 15.6呎高樓底 | 南豐工業城 Nan Fung Industrial City _0

屯門罕有大面積交吉放售 15.6呎高樓底

建築面積 14,890

新界屯門屯門

HK$ 3,500萬HK$ 4,450萬

適合食品貨倉工場,平租,有鎖匙约睇 | 同德工業大廈 Cot-tack Industrial Building _0

適合食品貨倉工場,平租,有鎖匙约睇

建築面積 1,009

新界屯門屯門

HK$ 9,000 / 月

價錢平,收租回報好, 聯昌中心 Luen Cheong Can Centre | 屯門 (JOHNN-3399137467)_0

價錢平,收租回報好

建築面積 2,741

新界屯門屯門

HK$ 418萬

企理冷氣倉寫 有匙即睇 即租即用 | 得利工業中心 Tak Lee Industrial Centre _0

企理冷氣倉寫 有匙即睇 即租即用

建築面積 500

新界屯門屯門

HK$ 6,200 / 月HK$ 6,500 / 月

貨梯夠大,實用貨倉,預約睇樓, 聯昌中心 Luen Cheong Can Centre | 屯門 (JOHNN-2889148400)_0

貨梯夠大,實用貨倉,預約睇樓

建築面積 5,058

新界屯門屯門

HK$ 44,500 / 月

全玻璃門面.商業用途, 南豐工業城 Nan Fung Industrial City | 屯門 (JOHNN-4559757043)_0

全玻璃門面.商業用途

建築面積 725

新界屯門屯門

HK$ 10,000 / 月HK$ 10,800 / 月

新裝修工作室,提供免費WiFi, 恆威工業中心 Hang Wai Industrial Centre | 屯門 (JOHNN-9606031840)_0

新裝修工作室,提供免費WiFi

建築面積 108

新界屯門屯門

HK$ 2,800 / 月HK$ 2,750 / 月

專業貨倉工場,大廈可入40呎貨櫃車 | 聯昌中心 Luen Cheong Can Centre _0

專業貨倉工場,大廈可入40呎貨櫃車

建築面積 2,944

新界屯門屯門

HK$ 23,800 / 月HK$ 25,024 / 月

企理倉寫,有冷氣,約睇樓, 南豐工業城 Nan Fung Industrial City | 屯門 (JOHNN-2465660221)_0

企理倉寫,有冷氣,約睇樓

建築面積 1,949

新界屯門屯門

HK$ 19,000 / 月HK$ 11,000 / 月

,貨梯夠大夠多,樓底高度11呎, 南豐工業城 Nan Fung Industrial City | 屯門 (JOHNN-7843613324)_0

,貨梯夠大夠多,樓底高度11呎

建築面積 1,580

新界屯門屯門

HK$ 350萬HK$ 328萬

*筍盤*呎價1900優質工廈 約睇, 南豐工業城 Nan Fung Industrial City | 屯門 (JOHNN-5758396001)_0

*筍盤*呎價1900優質工廈 約睇

建築面積 1,838

新界屯門屯門

HK$ 380萬HK$ 368萬

呎價@1984.大貨倉+寫字樓,交吉放售 | 聯昌中心 Luen Cheong Can Centre _0

呎價@1984.大貨倉+寫字樓,交吉放售

建築面積 4,032

新界屯門屯門

HK$ 798萬HK$ 800萬

實用倉寫,樓底11呎高,還價即成, 南豐工業城 Nan Fung Industrial City | 屯門 (JOHNN-5343427840)_0

實用倉寫,樓底11呎高,還價即成

建築面積 959

新界屯門屯門

HK$ 238萬HK$ 245萬

寫字樓用途 寫字樓裝修 交通方便 | 建榮商業大廈 Kin Wing Commercial Building _0

寫字樓用途 寫字樓裝修 交通方便

建築面積 600實用面積 370

新界屯門屯門

HK$ 9,500 / 月HK$ 10,500 / 月

企理貨倉裝修,樓底高度11呎,筍盤 | 南豐工業城 Nan Fung Industrial City _0

企理貨倉裝修,樓底高度11呎,筍盤

建築面積 1,238

新界屯門屯門

HK$ 210萬HK$ 230萬

貨倉寫字樓裝修,約睇Tel:69722382, 屯門工業中心 Tuen Mun Industrial Centre | 屯門 (JOHNN-1547011958)_0

貨倉寫字樓裝修,約睇Tel:69722382

建築面積 2,482

新界屯門屯門

HK$ 18,000 / 月HK$ 18,500 / 月

屯門工業區,,近出入口,單邊車位 | 聯昌中心 Luen Cheong Can Centre _0

屯門工業區,,近出入口,單邊車位

新界屯門屯門

HK$ 128萬HK$ 130萬

筍盤向南,靚裝修,還價即成, 得利工業中心 Tak Lee Industrial Centre | 屯門 (JOHNNY-498008450)_0

筍盤向南,靚裝修,還價即成

建築面積 625

新界屯門屯門

HK$ 188萬HK$ 198萬

純貨倉裝修.即租即用, 南豐工業城 Nan Fung Industrial City | 屯門 (JOHNN-3321173185)_0

純貨倉裝修.即租即用

建築面積 1,238

新界屯門屯門

HK$ 12,500 / 月HK$ 11,500 / 月

近西鐵站新式商業大廈,適合補習社,即約即睇 | 滙賢一號 One Vista Summit _0

近西鐵站新式商業大廈,適合補習社,即約即睇

建築面積 550

新界屯門屯門

HK$ 9,800 / 月HK$ 10,000 / 月

*筍盤精選*靚寫裝,大廈有大堂, 好景工業大廈 Goodview Industrial Building | 屯門 (JOHNN-9366662660)_0

*筍盤精選*靚寫裝,大廈有大堂

建築面積 783

新界屯門屯門

HK$ 168萬HK$ 288萬

交通非常方便,各種交通工具,近深水埗地鐵站 | 南灣大廈 Nam Wan Building _0

交通非常方便,各種交通工具,近深水埗地鐵站

建築面積 460實用面積 396

九龍長沙灣深水埗

開放式

HK$ 8,800 / 月

北區上水,迷你商業辦公室, 面積45-100呎,平租 | 上水廣場 Landmark North _0

北區上水,迷你商業辦公室, 面積45-100呎,平租

建築面積 80實用面積 45

新界上水上水

HK$ 5,800 / 月

業主蝕讓!! 唐樓兩房兩廳,還價即成! | 南灣大廈 Nam Wan Building _0

業主蝕讓!! 唐樓兩房兩廳,還價即成!

建築面積 450實用面積 396

九龍長沙灣深水埗

21

HK$ 180萬HK$ 190萬